Hakkımızda

"Sağlam malzeme, güleryüzlü hizmet"


1969 yılında başladığı faaliyetlerini sürekli geliştiren Engin Rulman Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi güç aktarma ekipmanları (rulman, kayış, zincir-dişli, kasnak vb.) nalburiye, teknik hırdavat, makine grupları, cıvatalar, inşaat malzemeleri ile sanayicinin tek adresi olmayı hedefliyor.


Merkezi Sakarya’da bulunan ve 3200 m² kapalı alanda hizmet veren Engin Rulman Sakarya  ilinin merkez ve ilçelerinin yanı sıra, Düzce, Kocaeli, Bilecik, Zonguldak, Yalova gibi Marmara ve Batı Karadeniz Bölgelerinde bulunan il ve ilçelerde faaliyet gösteren önemli sanayi kuruluşlarına yönelik satış ve satış sonrası servis hizmeti sunmaktadır.


Hedeflerinin ve kalite politikasının belirlediği çerçevede ilerleyen ve ilkelerinden asla ödün vermeyen Engin Rulman Ltd. Şti., müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için İstenilen zamanda, istenilen kalitede, istenilen miktarda, en ekonomik koşullarda, deneyimli personeli günlük ve haftalık sevkiyat programları ile hizmeti ön planda tutarak, her zaman, sonuna kadar arkasında durabileceği, kalitesinden  ödün vermeyen  teknik  desteği ve eğitimini sağlayabileceği markaları müşterilerine sunmakta ve kurumsallaşma yolunda önemli adımlar atmaktadır.


Kalite Politikamız

Engin Rulman Ticaret ve Sanayi  Limited  Şirketi olarak pazarladığımız ürün ve hizmetlerin, müşterilerimizin nihai ürün kalitesi  üzerindeki  etkisinin  bilincinde olup, grup bünyesindeki firmalarımız için temel ilke ‘Kalite’dir.


• Müşteri ihtiyaçlarını tam ve doğru algılamak

•En ekonomik koşullarda üstün kalite seviyesi ile müşterilerimize ulaşarak küreselleşen dünyada iç ve dış pazarlarda rekabet gücümüzü arttırmak

• Müşteri taleplerini istenen miktarda ve zamanda karşılamak

• Ulusal ve uluslararası standartlara uygun ürünlerin pazarlamasını yapmak

• Personelin motivasyon ve eğitimine önem vermek

• Müşterilerimizin öneri ve eleştirilerine açık olmak

• Tüm personelin katılımı ile kalite sistemimizin sürekli gelişimini sağlamak.


Yukarıda belirtilen ilkelerimizin uygulanacağını ve firmalarımızda kurulmuş olan kalite sistemimizin sürekli denetim altında tutulacağını taahhüt eder.


Bölge Bayiliklerimiz

FAG, INA, THK, İZELTAŞ, BOSCH, KARBOSAN, KAMA, TEMAK, VIP-TEC, 3-M, NORM, HENKEL, SETKOM, GAV, CLEANVAC, ARASHI, LOXEAL

Hakkımızda Resim